к початку

ЗАХОДЬТЕ НА САЙТ ЗА ДОПОМОГОЮ АКАУНТА У ФЕЙСБУЦІ 19. Jan

На прохання користувачів платформи Мій Голос ми розширили можливості для голосування. Відтепер ви маєте можливість підтримати ініціативу, що вам подобається та підписати її за допомогою свого акаунта у Фейсбуці! Ці підписи не мають юридичної сили та не можуть бути зараховані як достовірні, але показують наскільки ініціатива є цікавою для широкого загалу користувачів.
Якщо ви бажаєте розміcтити свою ініціативу або проголосувати таким чином, щоб ваш голос був зарахований та прийнятий до уваги представниками державних органів, заходьте на cайт за допомогою BankID або Електронного Цифрового Підпису (ЕЦП).

ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ПІДРИМУЮТЬ ВВЕДЕННЯ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ З РОСІЄЮ 27. Dec (2016)

Команда проекту Мій Голос звернулась до депутатів з проханням прокоментувати ініціативу про ввдення візового режиму з Росїєю та іншими країнами СНД. Ми отримали відповіді депутатів ВРУ від різних фракцій. Ознайомитись з ними та проголосувати за ініціативу можна за посиланням: miygolos.org.ua

ВИМОГИ ГРОМАДИ АНДРІЇВСЬКОГО УЗВОЗУ 19. Dec (2016)

- НЕГАЙНО призупинити всі види будівельних робіт (в т.ч. внутрішні) на Андріївському узвозі № 20. Оскільки споруда є комунальною власністю м. Києва, для цього достатньо розпорядження обраного громадою Києва Міського голови Виталий Кличко

- До 31 грудня 2016 р. оприлюднити для ознайомлення, шляхом розміщення на офіційному сайті КМДА, всю проектно-кошторисну документацію на будівництво комунального закладу на Андріївському узвозі № 20, всі зміни до цієї документації, всі дозволи та узгодження на цю документацію і на всі зміни до неї

- До 25 грудня 2016 р. розпочати консультації з громадськістю щодо споруди на Андріївському узвозі № 20. Тільки на основі консультацій з громадськістю має бути вирішена проблема новобудови на Андріївському узвозі № 20

- До 25 грудня 2016 р. звільнити з посади директора Департаменту культури КМДА, і оголосити конкурс на заміщення цієї посади

- НЕГАЙНО призупинити всі будівництва на Андріївському узвозі, на якій би стадії вони не знаходились. Цей мораторій має продовжуватись до вироблення узгодженої із громадськістю концепції збереження та ревіталізації Андріївського узвозу, з урахуванням його надзвичайної цінності для обличчя міста Києва та для української культури.

Конфлікт на Узвозі – це не конфлікт між прихильниками різних стилів архітектури, і не конфлікт між театралами і не-театралами.

Одна сторона конфлікту – це виконавча влада Києва, яка виникла після і внаслідок Революції Гідності, але так і не навчилася ще поважати тих, для кого вона має працювати. А інша – це ми, кияни, громада. Ми привели цих посадовців до влади, ми любимо місто, в якому живемо, і ми твердо знаємо, що наш голос – вирішальний. Цей конфлікт не є подією місцевого значення, він є символом змін в Україні. Наскільки швидко, якими способами і з якими наслідками проблема буде розв’язана? За цим наш народ і світова спільнота будуть оцінювати реальну відповідність держави та суспільства України європейським стандартам.

Керівництву Києва час проявити свою політичну зрілість.

Ми сповнені рішучості довести, що громадяни добре засвоїли уроки Революції Гідності.

ПІДПИСАТИ

МІЙ ГОЛОС ОРГАНІЗУВАВ КРУГЛИЙ СТІЛ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ 02. Dec (2016)

30 листопада в прес-центрі готелю «Козацький» пройшов круглий стіл «Спільнодія громадських організацій з використанням інструментів е-демократії», що був організован незалежною платформою громадських ініціатив «Мій Голос». Основною метою круглого столу стало обговорення інструментів е-демократії за допомогою яких активна частина суспільства, а в першу чергу громадські організації, мають змогу координувати свої зусилля та змінювати країну на краще.

У обговоренні актуальних тем розвитку е-демократії та її місця у розвитку громадянського суспільства взяли участь голова ГО «Мій голос», координатор проекту MiyGolos.org.ua Дмитро Лубкін, співзасновник ГП Нова Країна, генеральний директор Advanter Group Андрій Длігач, голова Української Асоціації Власників Зброї Георгій Учайкін, експерт РПР з питань судової реформи Михайло Жернаков, політичний експерт, ex-керівник проекту сайту петицій Адміністрації Президента України Андрій Заблоцький, засновниця та головний редактор сайу про цифрове суспільство www.digitle.wordpress.com Каріна Літвінова, керівник Центру розвитку Інновацій НаУКМА, головний експерт групи Е-демократії РПР Сергій Лобойко, координатор інформаційних програм ГО «Мій Голос» Юрій Нестеренко та представники більш ніж двох десятків громадських організацій України.

Було розглянуто ситуацію в країні, яка склалася через три роки після початку Революції Гідності, можливості інструменту е-петиції, принципи роботи державних сайтів петицій та державного управління взагалі, приклади використання інструментів цифрової демократії у світі та перспективи розвитку е-демократії в Україні. Головною темою, яка об’єднувала всі виступи, стала тема взаємодії громадян за допомогою новітніх технологій та інструментів цифрової демократії заради побудови громадянського суспільства та змін у країні на краще.

BankID. Все про що ви не встигли запитати 09. Nov (2016)

Система BankID, що надає можливість підтвердити й захистити кожен голос, щ обув відданий за ініціативи, розміщені на незалежній платформі Мiygolos.org.ua, є надійним бар'єром, що всіляким маніпуляціям з голосами.

Однак, проведені нами опитування, показали, що рівень довіри до системи BankID хоч і зростає, але викликає питання, що стосуються його роботи. Ми зібрали ці питання та підготували відповіді, що дозволяють вам остаточно переконатися, BankID проста, легка та надійна можливість вашої ідентифікації в мережі Інтернет.

 

Яку проблему вирішує BankID?

Проблему верифікації користувача в мережі Інтернет. Простіше кажучи, якщо вам необхідно отримати будь-яку інформацію, що стосується вас і тільки вас, система зобов'язана переконатися в тому, що ви це ви. Для цього користувач вводить логін і пароль свого Інтернет-банку, проходячи другий етап авторизації (зазвичай введення sms-паролю) та підтверджує, таким чином, свою особистість.

 

BankID, як система ідентифікації, використовується в інших країнах?

Подібна система вже довела свою працездатність в Швеції, Фінляндії, Естонії та Латвії.

 

Які способи верифікації, крім BankID, можуть ідентифікувати користувача?

BankID - один із способів верифікації. Підтвердити свою особистість можна за допомогою ЕЦП або електронного цифрового підпису. Правда, ЕЦП, в основному використовують юридичні особи, а ось у простих обивателів ЕЦП користується меншою популярністю, ніж банківські картки). Також існує можливість верифікації за допомогою мобільних операторів. Однак, в Україні занадто популярнім є передплачений зв'язок. А ідентифікація за допомогою номера мобільного телефону можлива тільки для контрактних користувачів.

 

Чому б державі не створити власної системи, замість того, щоб покладатися на банки?

Треба розуміти, що ідентифікацію банками своїх клієнтів повністю контролює держава в особі Нацбанку України. А якщо держава створюватиме подібну систему, то тільки уявіть собі скільки коштів необхідно буде витратити а відкриття власних реєстраційних центрів, випуск карток із чіпами та підтримку цілої системи технічної і клієнтської підтримки? Банки все зробили самі, віддавши державі контроль над цим процесом.

 

Чому не можна для верифікації користуватися, використовуючи ідентифікаційний номер платника податків?

База з ідентифікаційними номерами платників податків є відкритою, тому використовувати номери може будь-хто.

 

Я можу бути впевнений в тому, що банки, без мого відома, не робитимуть запитів до державних органів?

Для того, щоб не допустити можливості зловживання з боку, як банків, так і державних органів, використовується система логування X-Road, успішно зарекомендувала себе в інших країнах.

 

А хто заробляє на цьому?

Система BankID є безкоштовним соціальним проектом. Банки, створивши свої платіжні системи, не надто витратилися фінансово на впровадження програмного забезпечення, що дозволяє верифікацію BankID, а ефект від подібної системи ідентифікації виявився досить ефективним. І хоч в більшості країн Європи подібний сервіс є платним, але тільки для комерційних структур. В Україні платні послуги BankID вводити не планується.

 

Тому, створюючи ініціативу, на незалежній платформі Мiygolos.org.ua, або підтримуючи вже існуючі за допомогою BankID, ви нічим не ризикуєте.

ЗА СКАСУВАННЯ АКЦИЗУ НА ВВІЗ АВТО. НОВА ІНІЦІАТИВА НА ПЛАТФОРМІ МІЙ ГОЛОС 21. Oct (2016)

Ми працюємо задля того, аби найцінніші ідеї громадян були втілені у життя! 27. Sep (2016)

Придумати ідею, як змінити ситуацію в країні на краще – цього замало. Необхідно знайти однодумців, переконати тих, хто сумнівається, розповісти якомога більшій кількості людей про вашу ідею, натиснути на депутатів та чиновників, домогтися прийняття закону, указу Президента або постанови уряду.

Ми даємо громадянам України потужний інструмент для втілення їхніх ідей заради поліпшення життя в країні!

Проект Мій Голос – це:

• освітні програми громадянської активності

• десятки громадських організацій, депутати ВРУ, чиновники, які готові лобіювати популярні ідеї, підтримані сотнями тисяч людей

• рекламна та PR-підтримка ініціатив

• портал MiyGolos.org.ua

• експертна підтримка авторів ініціатив

І все це задля того, аби ідеї, підтримані більшістю громадян України, перетворились на рішення органів державної влади.

Портал MiyGolos.org.ua

Портал MiyGolos.org.ua – незалежна платформа громадських ініціатив, на якій кожен громадянин України може розмістити свою ініціативу та збирати підписи для її передачі до Адміністрації Президента, Верховну Раду чи Кабінет Міністрів.

Як це працює?

Ідея – подача ініціативи – експертиза – робота платформи – адвокація, промоція, лобіювання – позитивний результат – імплементація рішень

Про платформу

идентифікація: система гарантує ідентифікацію такого рівня, який не може бути юридично оскарженим, відповідність формулі 1 людина = 1 голос

функціонал: платформа забезпечує користувачам можливість створювати, редагувати та розміщувати ініціативи, організовувати обговорення, збирати підписи, отримувати зворотній зв’язок.

Основоположні принципи створення ініціатив

1. Ініціатива торкається інтересів більшості громадян України

2. Сприяє формуванню відкритого, сталого, демократичного суспільства, економіки та управління.

3. В ініціативі описані конкретні пропозиції щодо вирішення проблеми. Ініціатива має відповідати на питання: «До чого ми прагнемо?», пропонувати конструктивне рішення, спрямоване на всеохоплюючі, сталі зміни.

4. Ініціатива не має містити вимоги, очевидно образливі або неприйнятні в демократичному суспільстві, не повинна порушувати цінності людської гідності, свободи, демократії, рівноправності, правомірності та прав людини, включаючи права меншин.

5. Ініціатива не повинна містити закликів проти осіб, подій чи ідей.

6. Кожна ініціатива має спрямування «за», а не «проти» і є будівничою, а не руйнівною силою.

Що далі?

Щойно ініціатива збере 25 000 підписів, вона отримує статус петиції та передається до відповідного органу державної влади. Але збір підписів продовжується. Підтримка ініціативи громадськими організаціями та лідерами думок, проведення інформаційної кампанії в мережевих та традиційних ЗМІ дає змогу розширити коло осіб, зацікавлених в прийнятті позитивного рішення.

Коли ініціатива набере 200 000 підписів, вона стає досить вагомою для того, щоб від неї неможливо було відмахнутися. В неї з’являються впливові лобісти та депутати, які думають про своє політичне майбутнє, не хочуть втратити голоси 200 000 виборців і через те підтримають її.

Суспільство, об’єднане ідеєю, домагається того, що ідея, викладена в ініціативі, перетворюється на закон, указ президента чи постанову Кабінету Міністрів.

carusel_fb_golos-1

MiyGolos.org.ua Гарні новини на вашу електронну пошту!

В нас є багато хороших новин - ми маємо бажання з вами ними поділитись! Введіть свою адресу електронної пошти, якщо бажаєте отримувати від нас листи.

e-mailMailigen
* обов'язкові поля

Що таке MiyGolos.org.ua?

MiyGolos.org.ua - незалежна платформа громадянських ініціатив, за допомогою якої кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, може створити ініціативу і збирати під нею підписи, або підписати вже створену іншими ініціативу, адресовану до різних органів влади.

Кожна ініціатива, що зібрала 25 000 підписів протягом 90 днів , отримує статус петиції і направляється до відповідного органу влади, де розглядається згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України" Про звернення громадян "Щодо електронного Звернення та Електронної петиції».

Ініціатива, що зібрала 200 000 підписів , отримує статус народної ініціативи і стає пріоритетною. Наше завдання полягає у тому, щоб на її основі було розроблено та прийнято закон, указ Президента або постанову уряду.

Персональні дані кожного громадянина України, який проголосував на порталі MiyGolos.org.ua, верифікуються системою ідентифікації BankID, що дозволяє гарантувати унікальність підпису та унеможливлює фальсифікацію результатів.

Після успішної ідентифікації інтернет-банки надсилають ім'я, прізвище та персональний код особи на MiyGolos.org.ua, де персональні дані зберігаються в захищених базах даних. Про безпеку дбають банківські системи, відповідальність за захист даних несемо ми. У публічному доступі знаходиться лише ім'я та прізвище. Кожен громадянин України може проголосувати тільки один раз за кожну ініціативу.

Зверніть увагу: після підписання відкликати свій голос неможливо.

Підтримайте ініціативу, яку ви вважаєте гідною вашої уваги, та починайте змінювати країну на краще в один клік.