Представник: Дмитро Валентинович ЛубкінДата публікації: 24. Feb (2017)

МАНІФЕСТ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ
Ініціатива буде подана -

200'000
12
Вже підписалися 464
199'536

Я – вільна людина і немає для мене нічого важливіше за свободу. Відстоюю свою свободу та не зазіхаю на свободу інших. Я живу на своїй Землі, що взяв у користування у нащадків.

Живу чесно перед собою та людьми. Не краду, не беру хабарів, не використовую насильство у будь який формі для досягнення свого приватного інтересу або утиску прав інших. І нема таких грошей, щоб було по інакшому. Бороню свою Країну на своєму місці та готов у будь який час захищати її зі зброєю у руках та допомагати тим, хто захищає її зараз на фронті. Готов домовлятися з опонентами заради спільної мети, але з ворогом лише про умови його капітуляції. Я люблю Україну, бо немає в мене іншої землі.

Підписую цей маніфест відкрито та свідомо, розуміючи, що все сказане мною вище є чиста правда. Слава Україні. Героям слава!

Підписалися за ініціативу 464

carusel_fb_golos-1

MiyGolos.org.ua Гарні новини на вашу електронну пошту!

В нас є багато хороших новин - ми маємо бажання з вами ними поділитись! Введіть свою адресу електронної пошти, якщо бажаєте отримувати від нас листи.

e-mailMailigen
* обов'язкові поля

Що таке MiyGolos.org.ua?

MiyGolos.org.ua - незалежна платформа громадянських ініціатив, за допомогою якої кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, може створити ініціативу і збирати під нею підписи, або підписати вже створену іншими ініціативу, адресовану до різних органів влади.

Кожна ініціатива, що зібрала 25 000 підписів протягом 90 днів , отримує статус петиції і направляється до відповідного органу влади, де розглядається згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України" Про звернення громадян "Щодо електронного Звернення та Електронної петиції».

Ініціатива, що зібрала 200 000 підписів , отримує статус народної ініціативи і стає пріоритетною. Наше завдання полягає у тому, щоб на її основі було розроблено та прийнято закон, указ Президента або постанову уряду.

Персональні дані кожного громадянина України, який проголосував на порталі MiyGolos.org.ua, верифікуються системою ідентифікації BankID, що дозволяє гарантувати унікальність підпису та унеможливлює фальсифікацію результатів.

Після успішної ідентифікації інтернет-банки надсилають ім'я, прізвище та персональний код особи на MiyGolos.org.ua, де персональні дані зберігаються в захищених базах даних. Про безпеку дбають банківські системи, відповідальність за захист даних несемо ми. У публічному доступі знаходиться лише ім'я та прізвище. Кожен громадянин України може проголосувати тільки один раз за кожну ініціативу.

Зверніть увагу: після підписання відкликати свій голос неможливо.

Підтримайте ініціативу, яку ви вважаєте гідною вашої уваги, та починайте змінювати країну на краще в один клік.